Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/nikobarian/eurovision-ukraine.com/engine/classes/templates.class.php on line 108 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/nikobarian/eurovision-ukraine.com/engine/modules/sitelogin.php on line 77  Журі фіналу |Переможець національного відбору на участь у Пісенному Конкурсі Євробачення – 2010 - Євробачення 2010

Журі фіналу

Єгор Бенкедорф

голова журі, генеральний директор НТКУ

Народився в Києві у 1974 році. Батько - відомий український кінорежисер. З 1997 року Єгор Бенкендорф працює на телебаченні. Починав з посади адміністратора на телеканалі "Інтер", згодом був виконавчим продюсером каналу.  У портфоліо продюсера такі проекти, як "Об'єгорки", "На лінії вогню", "Народна платформа", "Шанс.Model.ua", "Ігри патріотів", "Стань Міс Всесвіт", "Великі Українці", "Свобода на Інтері", "Велика політика", "Битва Українських Міст", чисельні документальні проекти та художні фільми. Єгор Бенкендорф - лауреат премії Івана Франка, заслужений працівник культури.

Михайло Кулиняк

міністр культури та туризму України

Народився 4 березня 1969 року у місті Дрогобичі, що на Львівщині. У 1994 році - закінчив Київську державну консерваторію імені П. Чайковського за фахом скрипки, отримав кваліфікацію "артист оркестру, артист камерного ансамблю". З 1987 по 1988 роки був скрипалем Львівського об'єднання музичних ансамблів. З 2001 по 2005 рік працював у державних підприємствах на різних посадах, від інструктора з культмасової роботи до керівника. У 2006 році був заступником міністра культури. Крім музичної освіти, Михайло Кулиняк має спеціальність "Менеджмент організацій", яку здобув у Міжнародному науково-технічному університеті. У 2010 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України.

Валід Арфуш

заступник генерального директора Національної телекомпанії України

Народився 10 квітня 1971 року на півночі Лівану. У 1990 році приїхав до України. У 1995 році разом із своїм братом Омаром створили одну з перших FM-радіостанцій в Києві «Супер-Нова». Саме на хвилі радіо «Супер-Нова» прозвучали перші репортажі (прямі включення) з Канського міжнародного кінофестивалю. Валід Арфуш у 2000 році стає першим послом Доброї Волі ООН з питань боротьби зі СНІДом в Україні. У 2007 році Валід створює суспільне об’єднання «SOS! Расизм!» і стає його генеральним секретарем.

Юрій Молчанов

генеральный продюсер каналу Enter Music

Закінчив Духовну семінарію, досить нетипове освіта для керівника одного з найпопулярніших каналів країни. У той же час, Молчанов на практиці доводить, що духовність і шоу-бізнес можна і потрібно поєднувати. Як член громадської організації "День Хрещення Русі" продюсер багато зробив для того щоб надати святові загальнонаціональний статус, залучивши до проекту популярних музикантів та рок-виконавців, таких як Ніно Катамадзе, групи "ДДТ" , "Брати Карамазови" та інші.

Андрій Уренєв

програмний директор каналу "MTV Украина"

Меломани та радіослухачі, напевно, пам'ятають одного з перших діджеїв одеської радіостанції "Просто Ради.О". Особливо його іронічні інтонації, щирий сміх і дружні глузування над слухачами, які додзвонилися в ефір. Попрацювавши ведучим "Просто Ради.О ", пізніше - програмним директором і провідним радіо "Філ ", Андрій Уренєв переїхав до Москви, де продовжив свою кар'єру в російському музичному бізнесі. На щастя, зрештою склалося так, щоб він повернувся на батьківщину і очолив канал "MTV Україна"

Ірина Лисенко

голова правління ЗАТ "Новий канал"

Девіз Ірини Лисенко –"Рух – це життя!". Кредо: "Все у нас вийде". Ірина завжди може згуртувати і задати імпульс будь-якій команді. Вона відноситься до породи справжніх перфекціоністів, тому  намагається все робити "на відмінно". Працює по 12 годин на добу, спить по п'ять годин, інший час присвячує дочці-студентці, спорту, подорожам та... роботі. Грає у великий теніс, стрибає з парашутом, катається на гірських лижах, займається йогою, танцює сальсу, а серед нових екстрім-захоплень – сноуборд.

Володимир Орлов

генеральний продюсер каналу ОТВ

Володимир Орлов народився у 1956 році в Узбекистані. Окрім того, що він генеральний продюсер музичного каналу ОТВ, в минулому Володимир був продюсером співачок Наталії Волкової та Ірини Сказіної. Раніше працював музичним продюсером Національної телекомпанії України. Володимир є організатором і засновником музичних фестивалів, зокрема таких, як «Зірковий берег», що проводиться у Сімферополі, Міжнародного телевізійного конкурсу молодих виконавців «Пісні моря» та Міжнародного конкурсу «Ейлат», що проходить в Ізраїлі.