Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/nikobarian/eurovision-ukraine.com/engine/classes/templates.class.php on line 108 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/nikobarian/eurovision-ukraine.com/engine/modules/sitelogin.php on line 77  Журі відбіркового туру |Переможець національного відбору на участь у Пісенному Конкурсі Євробачення – 2010 - Євробачення 2010

Журі відбіркового туру

Ігор Ліхута

продюсер, композитор

Народився 11 квітня 1961 року в Києві. Батько — музикант, мама — медичний працівник. Пристрасть до музики успадкував не тільки від батька, а й від дідуся, який був одним з кращих в Україні настроювачів фортепіано. Закінчив Київське музичне училище імені Глієра за класом ударних інструментів. Після знайомства з Таїсією Повалій 1993 року одружився з нею, став її продюсером.

Валід Арфуш

продюсер, заступник генерального директора Національної телекомпанії України

Народився 10 квітня 1971 року на півночі Лівану. У 1990 році приїхав до України. У 1995 році разом із своїм братом Омаром створили одну з перших FM-радіостанцій в Києві «Супер-Нова». Саме на хвилі радіо «Супер-Нова» прозвучали перші репортажі (прямі включення) з Канського міжнародного кінофестивалю. Валід Арфуш у 2000 році стає першим послом Доброї Волі ООН з питань боротьби зі СНІДом в Україні. У 2007 році Валід створює суспільне об’єднання «SOS! Расизм!» і стає його генеральним секретарем.

Андрій Уренєв

програмний директор каналу «MTV Украина»

Меломани та радіослухачі, напевно, пам'ятають одного з перших діджеїв одеської радіостанції "Просто Ради.О". Особливо його іронічні інтонації, щирий сміх і дружні глузування над слухачами, які додзвонилися в ефір. Попрацювавши ведучим "Просто Ради.О ", пізніше - програмним директором і провідним радіо "Філ ", Андрій Уренєв переїхав до Москви, де продовжив свою кар'єру в російському музичному бізнесі. На щастя, зрештою склалося так, щоб він повернувся на батьківщину і очолив канал "MTV Україна".

Оксана Панасівська

головний продюсер Нового каналу

Володимир Орлов

генеральний продюсер каналу ОТВ

Володимир Орлов народився у 1956 році в Узбекистані. Окрім того, що він генеральний продюсер музичного каналу ОТВ, в минулому Володимир був продюсером співачок Наталії Волкової та Ірини Сказіної. Раніше працював музичним продюсером Національної телекомпанії України. Володимир є організатором і засновником музичних фестивалів, зокрема таких, як «Зірковий берег», що проводиться у Сімферополі, Міжнародного телевізійного конкурсу молодих виконавців «Пісні моря» та Міжнародного конкурсу «Ейлат», що проходить в Ізраїлі.